• Predaj
  • 11.10.2023

rkDOM | NOVOSTAVBA KOMENSKÉHO REZIDENCIA 2 izbový byt na predaj

Hliny Žilina

189 900€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Dom exkluzívne ponúka na predaj tento investičný elegantný 2-izbový byt v prestížnom projekte KOMENSKÉHO REZIDENCIA, situovaný v priamom srdci Žiliny - obľúbenej lokalite Hliny. Tento byt vám ponúka 46 m2 obytného priestoru, ktorý je ešte viac zväčšený o luxusnú terasu o rozlohe 16 m2 a praktickú pivničnú kobku s rozlohou 1,5 m2.

Byt je definíciou mestského luxusu - nachádza sa len krok od Bulváru, kde nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov. Nákupné centrum Aupark, zastávka MHD a nemocnica sú v tesnej blízkosti, čo robí túto lokalitu ešte atraktívnejšou.

 Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavaným šatníkom, kúpeľne s WC a sprchovým kútom, obývacej izby spojenej s kuchyňou a výstupom na terasu a samostatnej spálne so vstavaným šatníkom a prístupom na terasu.

 Interiér bytu je navrhnutý s dôrazom na kvalitu a funkčnosť - zahrňuje vstavaný nábytok, kuchynskú linku vyrobenú na mieru a vybavenú modernými spotrebičmi (indukčná varná doska, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra,  elektrická rúra, digestor).

Cena: 189.900€. Ak potrebujete parkovacie miesto, máte možnosť dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto v cene 15.000€. 

 Ak máte záujem o obhliadku alebo potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 324771 alebo e-mailom na zuzana.chovanakova@rkdom.sk. Tento byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú moderný a komfortný život v centre mesta - nezmeškajte túto príležitosť!

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

64 m2

Počet izieb

2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke