• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • Videoobhliadka
  • 13.10.2023

rkDOM | Krásny zrub na predaj v prírodnom prostredí na Kysuciach

Rača Bratislava-Rača

269 900€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny zrubový dom situovaný v tichej lokalite kysuckého prostredia  v obci Zákopčie neďaleko mesta Čadca. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie alebo na rekreácie pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a relax v lone prírody. 

Rozľahlý pozemok, na ktorom je postavený Zrub s rozlohou 941m2 bol pôvodne vo svahu, no prostredníctvom terénnych úprav a vyhotovenia oporných múrov bol vytvorený dokonalý rovný pozemok. Zrub disponuje naozaj veľkým priestorom, ktorý je rozdelený na prízemie a prvé poschodie.

Prízemie - už pri vstupe do zrubu Vás očarí priestrannosť a vzdušnosť tohto priestoru. Nachádza sa tu veľká obývacia miestnosť s rohovým gaučom, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálňou, vedľa ktorej sa nachádza kachľová pec, na ktorej sa dá variť alebo piecť. Súčasťou prízemia je tiež kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Oproti kúpeľni sa nachádza technická miestnosť a šatník, ktorý je zakrytý masívnymi posuvnými dverami. 

1.poschodie - na hornom poschodí, ktoré je prístupné širokými schodmi z masívu sa nachádzajú tri samostatné izby, z ktorých dve aktuálne slúžia ako detské izby a jedna je využívaná ako spálňa. Z tejto spálne je možný vstup na mohutný balkón s krásnym výhľadom na kysuckú prírodu a záhradu domu.

Vykurovanie je hlavne zabezpečené kachľovou pecou, ktorá sa nachádza v obývacej miestnosti. Tieto kachle slúžia aj na ohrev teplej vody pre celý zrub a po nahriatí dokážu generovať teplo ešte 12 hodín po ich vyhasnutí. Vykurovanie je tiež riešené podlahovým vykurovaním, ktoré zabezpečuje elektrický ohrev ale aj kachľová pec.. Ohrev vody je možné prepínať aj na elektrický režim. Na hornom poschodí sú k dispozícii aj dodatočné elektrické vykurovacie zariadenia, avšak pokiaľ sa v zime vykuruje kachľovou pecou, nie je potrebné používať tieto prídavné zariadenia.

Okolie záhrady je príjemné a súčasní majitelia sa o ňu starajú príkladne. Nachádzajú sa tu skalky s okrasnými drevinami a kvetmi, ako aj menšia záhradka určená na pestovanie zeleniny.

Na pozemku sú dostupné inžinierske siete, ako je elektrina a voda. Zásobovanie vodou je zabezpečené vlastnou vŕtanou studňou, ktorá sa nachádza na pozemku v hĺbke približne 30 metrov. S dostatkom vody nie je problém ani v teplých letných dňoch. Strecha je dostatočne zateplená a krytina je z odolného plastového šindlu. 

Na zadnej časti pozemku sa nachádza menšia hospodárska budova, slúžiaca ako úložný priestor pre záhradné vybavenie. Táto budova je kompletne podpivničená, čo predstavuje výhodu pre uskladnenie ovocia či zeleniny, prípadne možnosť vytvorenia vínnej pivnice. V prednej časti pozemku sa nachádza spevnená plocha, na ktorej je momentálne umiestnená trampolína, avšak môže slúžiť aj pre spoločenské akcie alebo na stavbu bazéna. Vedľa tejto spevnenej plochy sa nachádza vonkajšia elektrická zásuvka.

Pokiaľ chcete viac fotiek navštívte našu stránku, kde je dostupná aj virtuálna obhliadka nehnuteľnosť a video.

Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7J78J?logo=0&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1

Ak ste sa dostali až sem verím že Vás táto nehnuteľnosť zaujala. Neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla +421 948 180 616 alebo e-mailu na adrese marek.ondreas@rkdom.sk. Rád vám poskytnem ďalšie informácie a dohodneme termín prehliadky. 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Chata

Výmera

941 m2

Počet izieb

4

Video obhliadka

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Prenájom rodinného domu v Trnovom
Prenájom

Info v RK

rkDOM | Prenájom rodinného domu v Trnovom

  • Rodinný dom
  • 800m2
rkDOM | EXKLUZÍVNE - rodinný dom s bazénom vo Hôrkach.
Predaj

424 900€

rkDOM | EXKLUZÍVNE - rodinný dom s bazénom vo Hôrkach.

  • Rodinný dom
  • 1209m2
  • 2004