• Predaj
  • Videoobhliadka
  • 07.11.2023

rkDOM | NA PREDAJ 2-IZBOVÝ PRESVETLENÝ MEZONET

Trávniky Bratislava-Ružinov

248 900€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM vám predstavuje  tento úchvatný mezonetový byt v Ružinove, ktorý ponúka dokonalé spojenie moderného bývania a nádherného výhľadu. Umiestnený v tichej lokalite blízko parku Andreja Hlinku, tento byt je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s výhodami mestskej dostupnosti.

Byt sa nachádza na 5. a 6. poschodí tehlového domu, postaveného v roku 2005, a ponúka úžitkovú plochu 77 m². Jeho srdcom je veľká, svetlá obývačka s výhľadom na stromy parku, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Vedľa druhej izby nájdete praktický 14m² šatník.

Byt je možné zakúpiť aj s kompletným zariadením, vrátane umývačky riadu, mikrovlnky, rúry, plynového variča, práčky, ako aj s káblovou TV, WiFi internetom a dvoma klimatizačnými jednotkami. Pre tých, ktorí hľadajú viac priestoru, existuje možnosť prerobiť byt na menší trojizbový. Byt je vhodný nielen pre bývanie, ale aj na kancelárske alebo ateliérové účely.

Nízke mesačné režijné náklady, približne 160 EUR, a dostupnosť parkovania pred domom robia z tohto bytu atraktívnu ponuku. Nezmeškajte príležitosť stať sa majiteľom tohto exkluzívneho mezonetu. 

Pre viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na adrese marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

77 m2

Počet izieb

2

Pôdorys

Video obhliadka

Výpočet hypotéky

%