• Predaj
  • 15.11.2023

rkDOM | Exkluzívna nehnuteľnosť v Jarovciach s 3 podlažiami

Bratislava-Jarovce

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Tento nádherný 3-podlažný rodinný dom v Jarovciach ponúka výnimočný životný štýl. Rodinný dom s úžitkovou plochou 306 m2 nachádzajúci sa na pozemku o rozlohe 679 m2 je pripravený na to, aby ste si v ňom užili pohodlný a luxusný život.

Prízemie: Pri vstupe do domu Vás privíta priestranná hala, elegantná kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa, obrovská obývačka s krbom a výstupom na terasu, jedáleň, komoru. Okrem toho tu nájdete pracovňu, ktorá je vybavená vstavanou skriňou pozdĺž celej miestnosti. Miestnosť je možné využiť aj ako hosťovskú izbu.

Vrchné podlažie: Vrchné podlažie disponuje kúpeľňou s vaňou a tri štýlové spálne. V dvoch spálňach sú vstavané skrine a tretia spálňa disponuje veľkým šatníkom, z ktorého je možné vyjsť do podkrovia, ktoré môže slúžiť ako úložný priestor alebo ďalšia obývacia plocha. 

Suterén: Celý dom je podpivničený, čo ponúka nekonečné možnosti. Tu nájdete saunu na relaxáciu, posilňovňu s rozlohou 69 m2 pre Váš aktívny životný štýl, veľkú izbu, ďalšiu kuchyňu s plynovým sporákom, kotolňu, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.

Garáž: Dom disponuje veľkou 60 m2 garážou, kde s ľahkosťou zaparkujete dve autá. Navyše, táto garáž ponúka výstup do podkrovia, čo Vám dáva možnosť využiť tento priestor ešte viac. Môžete ho využiť ako ďalší úložný priestor alebo ho premeniť na dielňu pre svoje záľuby a projekty. Možnosti sú neobmedzené.

Kvalita a komfort: Tento dom bol postavený z tých najkvalitnejších materiálov, vrátane plných pálených tehál, tvaroviek Porotherm 38 a strešných škridiel zn. Bramac. Fasáda bola zrekonštruovaná pred 7 rokmi. Na celom dome sú vonkajšie hliníkové žalúzie, ktoré Vás ochránia pred horúčavami letných dní a umožnia Vám ušetriť na klimatizácii. Dom je vybavený kombináciou vykurovacích systémov, ktoré Vám umožňujú nastaviť si teplotu presne tak, ako si želáte. Nech už preferujete podlahové kúrenie, centrálne vykurovanie radiátormi alebo teplý oheň krbu, táto nehnuteľnosť Vám ponúka všetky tieto možnosti. 

Exteriér: Na pozemku sa nachádza veľký altánok a klimatizovaný domček s terasou vo výmere 42 m2, kde si môžete užívať voľný čas s rodinou a priateľmi. Domček obsahuje obývačku, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Dokonca tu nájdete aj chladiaci box, ktorý v lete slúži ako chladnička a v zime ako špajza. 

Lokalita: ideálna kombinácia mesta a vidieka - mestská časť Jarovce má kompletnú infraštruktúru a je jednou z najžiadanejších lokalít na bývanie. Nájdete tu obchody, reštaurácie, základnú školu spolu s materskou školou, futbalový štadión, multifunkčné ihrisko aj detské ihriská. Výborná dostupnosť do mesta je ďalším veľkým plusom. MHD autobusy Vám umožnia dostať sa do centra mesta len za 15 minút, čo je pohodlné a efektívne. Ak preferujete cestovanie autom, Jarovce majú výborné napojenie na diaľničný obchvat D1 a D4, čo Vám umožní rýchlo sa dostať kamkoľvek.

Tento rodinný dom je skutočnou perlou na trhu nehnuteľností. Nezmeškajte príležitosť získať tento skvostný dom v Jarovciach, ktorý Vám poskytne všetko, čo potrebujete pre pohodlný a elegantný život. Kontaktujte nás čo najskôr na tel.č. 0949 174 212 alebo e-mailom na jana.sillova@rkdom.sk a dozviete sa viac o tejto jedinečnej nehnuteľnosti.

Fotografie interiéru na vyžiadanie v RK.

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Posledná rekonštrukcia

2016

Výmera

679 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke