MORTGAGE AMOUNT $0
DOWN PAYMENT AMOUNT $420,000.00

MONTHLY MORTGAGE PAYMENT $0/span>
ADDITIONAL MONTHLY CHARGES $3,792.44
TOTAL MONTHLY PAYMENT $0
CLOSE CALCULATOR

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj novostavbu 3 - izbového nízkoenergetického bytu vysokého štandardu v  II. Etape projektu Rezidenčné bývanie Divina.  Ide o projekt dvojpodlažnej tehlovej, samostatne stojacej 4 bytovej jednotke, ktorá sa nachádza nazačiatku obce Divina, len pár minút cesty autom od mesta Žilina. V blízkosti projektu je plná občianská vybavenosť – škola, škôlka, autobusová zastávka a obchody.

V celej bytovej jednotke sú 4 byty, 2 na prízemí a 2 na poschodí. Celková výmera bytu je 70m2 plus balkón. Ku každému bytu je v cene jedno vonkajšie parkovacie miesto priamo na pozemku. V prípade záujmu u kúpu ďalšieho vonkajšieho parkovacieho miesta je cena: 5.000€ alebo garáž v cene: 15.000€

Dispozícia bytu: vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, samostatné WC, kúpeľňa, spálňa, samostatná izba a obývacia izba s kuchyňou a s východom na balkón.

Byt sa predáva v stave štandard – podlahové elektrické kúrenie, bojler na teplú vodu, sádrokartonové omietky, protipožiarné vstupné dvere, podlaha, dvere, plastové okná a parapety v interiéry a hliníkové v exteriéry. V cene bytu je tiež komplet vybavená kúpeľňa a WC.

Cena: 135.000€ v štandarde vrátane 1 parkovacieho miesta.

Fotografie nehnuteľnosti

ZÍSKAJTE NAŠE NAJLEPŠIE NOVÉ PONUKY

PRIHLÁSTE SA DO NÁŠHO NEWSLETTERA

Kontakt na predajcu

Kontaktný formulár