MORTGAGE AMOUNT $0
DOWN PAYMENT AMOUNT $420,000.00

MONTHLY MORTGAGE PAYMENT $0/span>
ADDITIONAL MONTHLY CHARGES $3,792.44
TOTAL MONTHLY PAYMENT $0
CLOSE CALCULATOR

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj novostavbu 4-izbového domu v obľúbenej lokalite Mojš pri Žiline, len kúsok od Vodného Diela. Ide o novovybudovanú súkromnú ulicu so samostatne stajacimi domami s osvetlením, chodníkmi a oplotením. Dom zo zastavanou plochou 204m2 a úžitkovou 150m2 sa nachádza na 500m2 pozemku s 35m2 terasou. 

Dispozícia domu: vstupná chodba, technická miestnosť, obývacia izba s kuchyňou a vstupom na terasu a záhradu, spálňa s východom na terasu, s vlastnou kúpeľňou a šatníkom,  samostatná časť pre deti - chodba, WC, kúpeľňa, šatník a dve samostatné izby s vlastným východom na terasu. Dom má svojú garáž pre jedno auto plus ďalšie dve parkovacie miesta v exteriéri pred domom. 

Dom sa predáva v štádiu HOLODOM/ŠTANDARD

Holodom: zaliaté podlahy, plastové okná s trojsklom, omietkami s jedným náterom v bielej farbe a sadrokartónovými podhľadmi. Okolie domu je kompletne upravené  s vysadeným trávnikom, automatickou závlahou, vydlaždenou terasou a osvetlením. Dom je zabezpečený bezpečnostným systémom a je vykurovaný podlahovým kúrením doplneným o automatickú klimatizáciu. Garáž s epoxidovou podlahu je vybavená elektrickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie. 

Štandard: kuchyňa so zariadením, podlaha, vnútorné dvere, obklady, dlažby, sanita, plastové okná s trojsklom, omietkami s jedným náterom v bielej farbe a sadrokartónovými podhľadmi. Okolie domu je kompletne upravené  s vysadeným trávnikom, automatickou závlahou, vydlaždenou terasou a osvetlením. Dom je zabezpečený bezpečnostným systémom a je vykurovaný podlahovým kúrením doplneným o automatickú klimatizáciu. Garáž s epoxidovou podlahu je vybavená elektrickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie. V prípade potreby je možnosť prispôsobiť varianty materiálov.

Cena Holodom: 270.000€

Cena Štandard: 290.000€

Fotografie nehnuteľnosti

ZÍSKAJTE NAŠE NAJLEPŠIE NOVÉ PONUKY

PRIHLÁSTE SA DO NÁŠHO NEWSLETTERA

Kontakt na predajcu

Kontaktný formulár