MORTGAGE AMOUNT $0
DOWN PAYMENT AMOUNT $420,000.00

MONTHLY MORTGAGE PAYMENT $0/span>
ADDITIONAL MONTHLY CHARGES $3,792.44
TOTAL MONTHLY PAYMENT $0
CLOSE CALCULATOR

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte 3- izbový byt? Realitná kancelária DOM exkluzívne ponúka rozmerný 3- izbový byt na Hlliny 6, ul. Bajzova v Žiline.

 Tento priestranný byt o rozlohe 83 m² sa nachádza na siedmom poschodí zatepleného bytového domu. Prináleží tu balkón z kuchyne a dve prepojené lodžie s rozmerom 2 x 4,5 m² ( viď virtuálne video skopírovaním linku ) .  

https://kuula.co/share/7yYj6/collection/7YKN7?id=collection/7YKN7&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1&info=0&logo=0

Vstupom do bytu sa nachádzate v chodbe ktorá vedie do všetkých miestností. Po ľavej strane máte WC s kúpeľňou a otvorený prechod do kuchyne. Rovno vstúpite do jednej z troch veľkých izieb ktorou je taktiež prechod druhými dverami do kuchyne. Po pravej strane vkročte do ďalších dvoch osobitných izieb ktoré majú výstup na prepojené lodžie kde Vás čaká úctyhodný výhľad bez výškových budov.

V chodbe za závesom môžete taktiež vidieť odkladaciu miestnosť a šatník ktorý je rozšírený skriňou po strop. Na balkón, do kúpeľne a špajze prejdite cez kuchyňu ( prejdi sa v byte skopírovaním linku ) .

https://kuula.co/share/7yYj6/collection/7YKN7?id=collection/7YKN7&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1&info=0&logo=0

 

V chodbe a kuchyni je položená plávajúca podlaha, v izbách sú pôvodné parkety ošetrené dvojzložkovým lakom. Byt v pôvodnom stave je veľmi dobre dispozične riešený, poprípade nový majiteľ si vytvorí svoje bývanie podľa vlastných predstáv, čo mu umožnuje rozloha rozdeliť na menšie miestnosti. Stúpačky a plastové okná sú menené. Nová strecha bytového domu. K bytu prislúcha aj pivnica. Najvyššie poschodie sa Vám postará o ticho nad Vami.

Občianská vybavenosť veľmi dobrá, detské ihriská, škola, škôlka, Lidl, Tesco, Jednota, autobusová zástavka, blízko do centra mesta.

Parkovanie na verejnom parkovisku.

OSBD

Podrobnejšie informácie, vypracovanie Zmluvy, kataster, pomoc s hypotékou:  

Milan Korman, tlf.  0911 59 01 37

milan.korman@rkdom.sk

Fotografie nehnuteľnosti

ZÍSKAJTE NAŠE NAJLEPŠIE NOVÉ PONUKY

PRIHLÁSTE SA DO NÁŠHO NEWSLETTERA

Kontakt na predajcu

Kontaktný formulár