• Predaj
  • 18.04.2021

Moderný nízkoenergetický dom na slnečnom pozemku v Bitarovej

Bitarová

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj moderný bungalov vo výstavbe s kvalitnou dispozíciou na slnečnom pozemku v Bitarovej, vynikajúca dostupnosť, len 5 km od Žiliny, s krásnym výhľadom na Malú Fatru.

Rodinný dom na novej ulici sa stavia na pozemku o rozlohe 683 m2, zastavaná plocha domu je 153,4 m2, z toho terasa predstavuje 31,4 m2. Dom bude postavený ako bezbariérový bungalov z kvalitných materiálov, steny tehlové s vonkajším zateplením, železobetónový strop s izoláciou, kvalitné okná s tepelnoizolačným trojsklom so zvýšeným odhlučnením a predprípravou na vonkajšie elektrické žalúzie. Odovzdávať sa novému majiteľovi bude v stave holodomu s kompletným stavebným dokončením vrátane všetkých rozvodov a kúrenia, riešeného ako teplovodné podlahové, vymaľovanými stenami (k nasťahovaniu bude potrebné položiť vnútorné plávajúce podlahy, osadiť vnútorné zárubne s dverami, dlažbu a sanitu).  Ohrev vody s bojlerom vrátane vykurovania je navrhnutý elektricky, s možnosťou dobudovania tepelného čerpadla.

Dispozične je bungalov riešený ako 4-izbový s kuchyňou, dvoma kúpeľňami s toaletou a technickou miestnosťou. Hlavný vstup do rodinného domu je orientovaný z východnej strany, nadväzuje naň zádverie rodinného domu, odkiaľ je vstup do chodby, ktorá prepája dennú a nočnú časť. Zo zádveria je taktiež vstup do technickej miestnosti, ktorá je prístupná aj z exteriéru.  V nočnej časti sú situované 2 obytné izby, kúpeľňa a spálňa so samostatnou menšou kúpeľňou. V dennej časti sa nachádza kuchyňa s komorou a obývacia izba s jedálňou, vybavená krbom. Terasa pri rodinnom dome je prístupná z obývacej aj jedálenskej časti rodinného domu.

Naplánovaný termín ukončenia výstavby je december 2021. Dom je prístupný z novovybudovanej ulice s osvetlením, cesta s bezprašným betónovým povrchom, zabezpečené pripojenie na optický internet a obecnú  vodu, odpad riešený formou septiku 12,5 m3 (plánovaná je výstavba obecnej kanalizácie).

Cena na vyžiadanie, komplexné finančné služby spojené s financovaním tejto nehnuteľnosti klientom radi sprostredkujeme v našej RK.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

683 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Rodinný dom na predaj - Oščadnica
Predaj

220 000€

Rodinný dom na predaj - Oščadnica

  • Rodinný dom
  • 984m2
Rodinný dom Bánová
Predaj

Info v RK

Rodinný dom Bánová

  • Rodinný dom
  • 107m2
Rodinný dom - Považský Chlmec
Predaj

Info v RK

Rodinný dom - Považský Chlmec

  • Rodinný dom
  • 200m2
Rodinný dom Žilina - Bôrik
Predaj

Info v RK

Rodinný dom Žilina - Bôrik

  • Rodinný dom
  • 575m2