• Predaj
  • 18.11.2021

Skladový areál Radoľa

Radoľa

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj areál v obci Radoľa. Hlavný objekt sa skladá z jedného nadzemného podlažia o výmere 402 m2 s čiastočným podpivničením o výmere 197 m2. Podzemné podlažie je usporiadané ako dispozičný trojtrakt, ktorý tvoria dvojramenné schodisko, spojovacia chodba, pôvodná kotolňa na tuhé palivo so skladom na palivo, pivničné a skladové priestory. V roku 1997 bol objekt plynofikovaný a vytvorená plynová kotolňa. Prvé nadzemné podlažie bolo pôvodne využívané a usporiadané pre reštauračné stravovacie služby, neskôr s prístavbou v r. 1997 priestory na výrobu liečiv a kancelárske priestory, v súčasnosti je využitie pre potreby výroby plastových fliaš, priestory skladu, hygienické miestnosti pre zamestnancov, v prednej časti priestory kancelárie a kuchynky. Zadný vchod je využívaný ako služobný a je prepojený s nakladacou rampou.

Zastavaná plocha objektu garáži je 90 m2, stavba je prízemná nepodpivničená, ktorá slúži ako garáž so štyrmi stojiskami pre motorové vozidlá.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v zmiešanej obchodnej, výrobnej a obytnej lokalite umiestnenej v kontakte so širším centrom obce. V okolí je základná občianska vybavenosť charakteru obchodov a služieb, parkovanie je možné vo dvore objektu. Dostupnosť hromadnej dopravy je cca 5 minút, dostupnosť centra obce je do 10 min. chôdzou. Nehnuteľnosti sú schopné dosahovať výnos nakoľko môžu byť určené aj na prenájom. 

Pre viac informácií kontaktujte maklére: Ing. Karol Korman - 0915 808 514.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Sklady

Výmera

1456 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Kancelárske priestory na prenájom pri Národnej ulici
Prenájom
Priemyselné pozemky Sučany
Predaj

Info v RK

Priemyselné pozemky Sučany

  • Výroba
  • 106000m2
Garáž na predaj v Žiline - Hliny VII
Predaj

15 500€

Garáž na predaj v Žiline - Hliny VII

  • Garáž
  • 11m2