• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 17.05.2022

"REZERVOVANÉ" Na predaj 3- izbový byt v časti Žilina - Závodie

Závodie Žilina

199 900€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Žilina-Závodie na uli.Kvačalova s celkovou výmerou 79 m2. Byt sa nachádza na 2.poschodí bytového domu postavenom v roku 2008 s vlastnou súkromnou príjazdovou cestou a prístupom riešeným cez rampu na čip.  Veľkou výhodou je samostatný vchod do domu, ktorý je zdieľaný len s jedným bytom na 1. poschodí. Hoci sa nachádzate len na skok od centra mesta (5min autom) v okolí je množstvo zelene a možností ako využiť voľný čas. K bytu patrí pivnica vo výmere 2 m2.
 

Dispozícia bytu: vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné WC, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, spálňa a detská izba. Izby majú veľké francúzske okná s krásnym výhľadom na zeleň a s orientáciou na juh, preto je byt po celý deň pekne slnečný a svetlý.
Byt sa predáva komplet zariadený: vstavaná skriňa v chodbe, komplet vybavená kuchynská linka (elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu), nábytok v obývacej izbe, v spálni aj v detskej izbe.
K bytu je možné po dohode dokúpiť kryté parkovacie miesto v garáži. Ďalšia možnosť parkovania je priamo pred bytovým domom, s prístupom cez rampu na čip.
Výhody bytu: Slnečný, priestranný kompletne zariadený byt v obľúbenej časti s dobrou dostupnosťou do mesta aj do prírody.

Cena: 199.900€
 

Pozrite si virtuálnu obhliadku: https://kuula.co/share/collection/7Y2lD?fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1&info=0&logo=0

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Posledná rekonštrukcia

2008

Výmera

79 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke