• Predaj
  • 10.06.2022

rkDOM | Nadštandardná novostavba rodinného domu na predaj - Slnečné Lúky

Bôrik Žilina

319 000€

Popis nehnuteľnosti

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť! Realitná kancelária DOM Vám ponúka poslednú etapu v prestížnom projekte Slnečné lúky - špičkovú novostavbu rodinného domu v úchvatnej mestskej časti Bytčica v Žiline.

V tichom a prírodnom prostredí Vás očakávajú dva štýlové rodinné domy, ktoré zapadajú do okolitej scenérie.

Každý z nich predstavuje 5-izbový dom s veľkorysými 240 m2 obytnou plochou, pričom nechýba ani balkón (15 m2) a zastrešená terasa (15 m2).

S pozemkami od 450 m2 až po 540 m2 máte dostatok priestoru pre vaše sny a predstavy. Navyše, orientácia domov i pozemkov je zameraná na juh, takže sa môžete tešiť na slnečné chvíle v pohodlí vášho vlastného domova.

Prízemie Vás privíta do priestrannej vstupnej haly, kde nájdete hosťovskú spálňu a spojenú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenskou časťou. Ďalšie praktické miestnosti vrátane samostatnej špajze, samostatného WC a technickej miestnosti s ďalším sprchovacím kútom dotvárajú komfort vášho domova. Na poschodí sa nachádzajú tri priestranné spálne, rozľahlá kúpeľňa a šatník, ktoré vám poskytnú súkromie a dostatok priestoru.

Jednou z výhod je možnosť prispôsobiť interiér podľa vlastných predstáv. Už pred stavbou boli zohľadnené moderné trendy a s predprípravou na klimatizáciu, alarm, káblovú TV a rolety budete mať všetko pripravené.

Pri výstavbe boli použité len vysokokvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhodobú hodnotu vášho domova. Stavebné konštrukcie vrátane stenového nosného systému z brúsených tehál HELUZ a betónového základu CRH C30/37 sú spoľahlivé a pevné. Tepelná a hydroizolácia, ako aj kvalitné okná s trojsklom od Slovaktual s koeficientom 0,5 a skrytým kovanim vám poskytnú vysokú úroveň komfortu. Technické vybavenie budovy je tiež na najvyššej úrovni. Plynový kotol Viessmann Vitodens 111-W, vykurovacie telesá od Viessmann, elektroinštalácia Schrack a vodovodná inštalácia od Geberit zabezpečia efektívne a spoľahlivé fungovanie vášho domova.

Vnútorné povrchové úpravy sú tiež vytvorené s dôrazom na kvalitu. Sadrový samonivelizačný poter Baumit Fliesen Estrich a strojová sadrová omietka Baumit pridávajú eleganciu a dokončujú celkový vzhľad domu.

Ak máte záujem o viac informácií alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo prostredníctvom e-mailu na marek.ondreas@rkdom.sk. Nezmeškajte túto príležitosť na vlastniť jedinečný rodinný dom v Žiline.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Posledná rekonštrukcia

2022

Výmera

540 m2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke