• Prenájom
  • Virtuálna prehliadka
  • 06.09.2022

Prenájom kancelárskych priestorov v centrálnej časti Žiliny

Hliny Žilina

10.50€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske priestory v centrálnej časti Žiliny na ulici A. Bernoláka – Bulvár o celkovej výmere 860 m2

Priestory sa nachádzajú na druhom nadzemnom podlaží polyfunkčnej budovy s výťahom a zaberajú celé poschodie. Prenájom je určený pre firmu ako administratívne sídlo spoločnosti s maximálnym počtom pracovných miest 67. 

Dispozične priestor pozostáva z desiatich administratívnych a dvoch zasadacích miestností po obvode budovy, v centrálnej časti je testovacia miestnosť, serverovňa, kuchynka, dva sklady a sociálne zariadenie. V obvodovej časti nechýba samostatný priestor pre vedúceho aj asistentku, ako aj ďalšie sociálne zariadenie. 

K vybaveniu patrí klimatizácia, vetranie, PC sieť, internet cez optický kábel, požiarny rozhlas, prístupový systém na elektronické chipy, alarm, vonkajší kamerový systém, osobný a nákladný výťah. Priestory nie sú zariadené kancelárskym nábytkom, po dohode je možné priestory prispôsobiť pre potreby nového nájomcu. 

Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, je situovaná v centrálnej mestskej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sú nákupné centrá aj autobusová zastávka.

Parkovanie je možné na verejných i vyhradených miestach, výhodou je možnosť prenajatia až 20-tich parkovacích miest s rampou priamo za budovou.

Cena: 9 €/m2/mesiac + 1,50 €/m2/mesiac (za služby a správu + energie)

Parkovanie: 50 €/vyhradené miesto za budovou.

 Ceny sú bez DPH.

Priestory sú voľné od 1.1.2023.

Virtuálnu prehliadku priestorov si môžete pozrieť tu (skopírujte si link): https://mls.kuu.la/share/collection/7vrLl?fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 904 163 825 alebo e-mailom na: karol.klacko@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Kancelárske priestory

Výmera

860 m2

Počet izieb

13

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke