• Predaj
  • 02.11.2022

Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny

Horný Hričov Horný Hričov

149 990€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom neďaleko centra obce Horný Hričov. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej dostupnosti do mesta Žilina.

Novostavba je v stave, kde je dokončené prvé nadzemné podlažie, schodisko a druhé nadzemné podlažie je potrebné dostavať a nadkryť. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby z ktorej sa dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety, izby, technickej miestnosti, šatníku a do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na terasu a záhradu. Toto podlažie je vybudované z materiálu Ytong.

Dom leží na pozemku s výmerou 425m2 pričom zastavaná plocha je 149m2 z čoho úžitková plocha je 103m2. Po dokončení druhého nadzemného podlažia vznikne vzdušný priestor o výmere 130m2.

V prípade záujmu je možnosť dokúpiť menší domček v dobrom pôvodnom stave so zastavanou plochou 65m² a pozemkom 195m², ktorý môže budúci majiteľ využiť napríklad na uskladnenie strojov, náradia alebo ako ďalšiu obytnú jednotku.

V dostupnosti sú všetky inžinierske siete. Plyn do domu dovedený nie je, ale nakoľko vedie popri cestnej komunikácií v prípade potreby nebude problém sa napojiť.

V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania možná dohoda na cene. K stavbe  sú vypracované všetky potrebné dokumentácie. 
 

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

641 m2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke