• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 21.12.2022

Rezervovaný! 2 izbový apartmán s panoramatickým výhľadom Tatragolf Rezort na predaj

Veľká Lomnica

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový apartmán v Tatragolf Rezort vo Veľkej Lomnici s nádherným panoramatickým výhľadom na štíty Vysokých Tatier.  Apartmán sa nachádza na 2.poschodí apartmánového domu s výmerou 42,30m2 a dvomi balkónmi o výmerach 2,36m2. 
Apartmán pozostáva z:  vstupná chodba, kúpelňa s toaletou a vaňou, obývacia izba s kuchynkou a jedálenskou časťou a spálňa. Obývacia izba a splálňa majú výstup na samostatné balkóny.  Predáva sa kompletne zariadený s nábytkom, kuchynskou linkou a spotrebičmi.  Apartmán je veľmi zachovalý, málo využívaný, majitelia ho využívali prevažne na osobné účely. Je vhodný pre osobné využitie ako aj skvelá investičná príležitosť na dlhodobý a krátkodobý prenájom. Rezort sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite len 7km od lyžiarského strediska Tatranská Lomnica s množstvom turistických, rekreačných a športových aktivít - lyžovanie, cyklistika, turistika, skiapl, bežkovanie. V tesnej blízkosti  sa tiež nachádza známe 27jamkové golfové ihrisko Black Stork. Súčasťou rezortu je 24/7 recepcia, detské ihriská, privátny wellness, prenájom bicyklov a reštaurácia. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli pred amartmánovým domom. Do budúcnosti je možnosť prenájmu apartmánu cez sprostredkovateľskú správcovsku spoločnosť. Možnosť  financovania  hypotékou ako byt. 

Pre viac info a osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať! 

Pozrite si virtuálnu obhliadku: https://kuula.co/share/collection/79VtT?logo=0&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

42 m2

Počet izieb

2

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke