• Prenájom
  • 03.02.2023

Prenájom kaviarne, pivárne alebo herne v širšom centre Žiliny

Celulózka Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom priestory určené pre prevádzku kaviarne, pivárne alebo herne v širšom centre Žiliny na prízemí o výmere 225 m2. Objekt má veľkometrážnu sklenenú výlohu, preto má potenciál aj ako obchodný priestor.

Súčasťou vnútorného zariadenia je drevený bar, jednotlivé časti priestoru pre hostí sú oddelené paravánmi, ktoré sa dajú demontovať, inak je priestor kompletne vyprataný. Príjemnú atmosféru dotvára veľké akvárium. V prevádzke sú dámske a pánske toalety, oddelená miestnosť, určená napríklad pre herňu, dva príručné sklady a menšia kuchynka za barovým pultom. Plnohodnotná kuchyňa sa v prevádzke nenachádza, dá sa ale dobudovať. Zásobovanie prevádzky je možné buď predným alebo zadným vchodom. K technickému vybaveniu patrí klimatizácia, kamerový systém, internet a parkovisko zabezpečené rampou.

Nový nájomník môže využiť aj vonkajší priestor pre vybudovanie letnej terasy. Veľkou výhodou je možnosť prenajatia až 10tich parkovacích miest pri objekte. K ďalším nepochybným výhodám patrí  Žilinčanom dobre známa poloha bývalej kaviarne/pivárne.

Vykurovanie pre celú budovu je zabezpečené plynovým kotlom, fakturuje sa podľa skutočnej spotreby. 

Cena nájmu: dohodou.

Zálohy za energie sú určené správcom.

Depozit: 2 mesiace.

Priestory sú voľné ihneď.

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 919 180 044 alebo e-mailom na: lucia.puncova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Reštaurácia

Výmera

225 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Prenájom polyfunkčnej budovy so skladom v širšom centre Žiliny
Predaj
Predaj administratívnej budovy v Žiline - Bánová
Predaj

Info v RK

Predaj administratívnej budovy v Žiline - Bánová

  • Administratívne priestory
  • 871m2
Obchodný priestor v Žiline - centrum
Prenájom

950€/mesiac

Obchodný priestor v Žiline - centrum

  • Obchodné priestory
  • 79m2