• Predaj
  • Videoobhliadka
  • 02.03.2023

!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! Predaj rodinného domu v Martine

Stráne Martin

265 000€

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte originálne a štýlové bývanie v príjemnej lokalite? Nenechajte si újsť našu ponuku bývania v rodinnom dome v meste Martin, vo vyhľadávanej mestskej časti STRÁNE. 

Ak hľadáte dom, ktorý má charizmu a je možné sa doňho nasťahovať bez ďalších úprav, tak naša ponuka je určená práve Vám. Je situovaný v tichom a príjemnom prostredí. Výhodou je pozemok, kde môžete tráviť chvíle oddychu alebo ho využívať ako úžitkovú záhradu. Ponúkaná nehnuteľnosť má príjemnú atmosféru, všetko je vybudované s citom majiteľov. RD prešiel za posledný rok rozsiahlou rekonštrukciou (nová strecha, komín, kúpelňa, podlahy, stierky a pod.) Ide o tehlový jednopodlažný, komplet podpivničený rodinný dom v radovej zástavbe. Predáva sa kompletne zariadený.

Celková výmera pozemku 442 m2, zastavaná plocha 261 m2, z toho podlahová plocha je 200 m2. Inžinierske siete: mestský vodovod, kanalizácia, plyn a eletrina. Mesačné náklady pre 2 dospelé osoby sú 170€. 

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Veľkú výhodu a potenciál vidím v átriu, ktoré ponúka dostatok súkromia. Tiež multifunkčné pivničné priestory, ktoré môžu novému majiteľovi slúžiť ako obytná časť, priestory pre podnikanie, telocvičňa, wellness a pod. Mestská časť je súčasťou turisticky atraktívneho regiónu Martin, ktorý má veľký potenciál pre milovníkov prírody a turistiky. 

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 908 723 100 alebo e-mailom na: ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Posledná rekonštrukcia

2022

Výmera

442 m2

Video obhliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Wellness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj
Predaj

443 990€

Wellness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj

  • Rekreačné objekty
  • 922m2
  • 2009
Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny
Predaj

149 990€

Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny

  • Rodinný dom
  • 641m2
Priestranný 4 Izbový Bungalov Žilina - Svederník
Predaj