• Prenájom
  • Virtuálna prehliadka
  • 09.03.2023

Na prenájom 3- izbový byt Malá Praha - Žilina

Žilina

730€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom priestranný 3 - izbový byt na Hlinách VII., na ulici Suvorovova v Žiline. Byt je situovaný v perfektnej a vyhľadávanej  lokalite Malá Praha, s dobrou dostupnosťou na pešo do centra mesta.  Obľúbená lokalita Bulvár s množstvom podnikov, reštaurácií, obchodov a služieb sa nachádza len 5 min. od bytového domu.  V blízkosti sa nachádza obchod, materská škola, základná škola, detské ihrisko a reštaurácie.

Nachádza sa na 2./3 poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Celková výmera bytu je 76 m2, k bytu patrí veľká pivnica a dve samostatné lodžie. 

Dispozícia bytu: chodba, kúpeľňa, samostatné WC, šatník, špajza, obývacia izba so vstupom na lodžiu, kuchyňa so vstupom na druhú lodžiu a spálňa, z ktorej je vstup do samostatnej detskej izby. 

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, dozariadenie je možné po dohode s majiteľom. Pred domom je dostatok parkovacích miest.

Najväčšia výhoda je, bývanie v tichej a pokojnej lokalite, no napriek tomu máte všetky benefity, čo centrum mesta ponúka na dosah. Byt je veľký, s dostatkom svetla. Dve loggie ponúkajú nie len presvetlenie, ale aj možnosť oddychu a posedenia pri káve. Sú veľmi dobre vyriešené, so vstupom nie len z kuchyne, ale aj z obývačky. 

Cena za prenájom: 730€/mesiac vrátane energií.  Voľný ihneď.

Pre viac informácii a záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať : Ing. Zuzana Chovaňáková, na čísle 0917324771 alebo mailom zuzana.chovanakova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

76 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Na predaj 1-izbový byt s dvomi loggiami na Vlčincoch
Predaj
Na predaj 2 - izbový byt na Hlinách
Predaj

119 000€

Na predaj 2 - izbový byt na Hlinách

  • 2 izbový byt
  • 54m2