• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 24.03.2023

Moderný 4 - Izbový Bungalov Žilina - Svederník

Lipová Alej Svederník

320 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na predaj štýlovú murovanú novostavbu 4 izbového rodinného domu, situovanom v novo vzniknutej časti obce Svederník – Lipová Alej. Dom sa predáva čiastočne zariadený, s citom pre detail v nadčasovom dizajne, ideálny na nasťahovanie ihneď bez ďalších úprav.

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku vo výmere 452m2, z toho zastavaná plocha je 116m2. K domu prislúcha záhradný domček vo výmere 22,5m2. Obytná plocha má 99m2, terasa je vo výmere 7,5 m2, na ktorú sa dostaneme z obývacej časti spojenej s kuchyňou. Súčasťou priestrannej kuchyne je špajza, ktorá má veľkosť 1,4 m2. V dome sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s WC, sprchovým kútom aj vaňou, druhé samostatné WC a technická miestnosť. V technickej miestnosti sa  nachádza bojler, kotol a tiež  priestor na práčku so sušičkou. K dispozícii je taktiež optický internet. V tejto lokalite sa nachádzajú všetky siete vrátane kanalizácie. 

Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je útulne zariadenie v neutrálnych farbách a rozumné riešenie dizpozície. Bungalov je situovaný v príjemnom a tichom prostredí v slepej uličke a má detailne vyriešený exteriér domu. Vo vonkajšej časti je krásne vybudovaná záhrada s výsadbou drevín a stromov, so zabudovaným zavlažovacím systémom napojeným na vŕtanú studňu. Relax a oddych poskytuje zakrytá terasa. V zadnej časti domu sa nachádza záhradný domček. Nezabudlo sa ani na parkovanie auta pod prístreškom. Benefitom je tiež poloha, keďže sa do centra Žiliny viete autom dostať do 15 minút. 

Pre obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 918 641 353 alebo e-mailom na: nina.rovnanova@rkdom.sk

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

452 m2

Počet izieb

4

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke