• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 05.04.2023

Zariadený 3-izbový byt s komorou a veľkou loggiou priamo pri parku

Záluhy Bratislava-Dúbravka

215 000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulný svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt na začiatku Dúbravky v rovinatej časti Záluhy, priamo pri parku so športovým mobiliárom a veľkým detským ihriskom. 

Podlahová plocha: 65 m2, plus loggia 10 m2, k bytu prislúcha aj pivnica. Orientácia: jedna izba na sever, druhá izba, obývačka a kuchyňa na východ. Veľké okná zabezpečujú príjemné presvetlenie a zároveň orientácia na SV poskytuje ochranu pred prudkým letným slnkom. 

Svetlý a priestranný byt s výborným dispozičným riešením, ktorý pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, obývacej izby, kuchyne, komory, dvoch izieb, kúpeľne a samostatného WC. Nepochybnými výhodami nehnuteľnosti sú komora s oknom a zasklená veľká loggia cez takmer celý byt. Dlhá chodba poskytuje možnosti na úložné priestory – skrine, rolldory, vitríny, priestor pre kočík/bicykel. Nábytok zostáva k dispozícii. Atmosféru bytu dotvára panoramatický výhľad zo 7. poschodia (7/12) na Kamzík.

Bez tiarch. 

Kúpou voľný.

Bytový dom ako aj byt samotný prešli rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa: plastové okná, žalúzie, sieťky proti hmyzu, plávajúce podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, zasklená a zateplená loggia, nové stupačky, čiastočne vymenené elektrické rozvody. Novo zrekonštruovaný celý vchod a výťahy.

Panelový dom zo 70-tych rokov sa nachádza v blízkosti výjazdu na obchvat, dúbravských aj lamačských zastávok MHD.Neďaleko je aj vlaková zastávka. Bezprostredné okolie ponúka všetky vymoženosti zabehnutého sídliska – školy, škôlky, obchody, služby, krúžky, tenisové ihrisko, zdravotné stredisko a to všetko do niekoľko desiatok metrov.

Záluhy sú rovinatou úvodnou časťou Dúbravky s množstvom prerastenej zelenebezproblémovým parkovaním bez parkovacej politiky, množstvom štátnych i súkromných škôl a škôlok. Priamo z domu sa môžete vydať na turistiku či cyklistiku do Karpát. A to všetko bez potreby dlhého dochádzania do mesta – cesta autom k okraju Starého mesta trvá 10 min. Výjazd na obchvat je tiež výhodou pri práci v inej mestskej časti. Vynikajúce sú aj spojenia MHD - autobusy, električky či dokonca i vlak. Nákupné centrum Bory s kinom prináša veľa možností spoločenského i kultúrneho vyžitia.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

65 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke