• Prenájom
  • 24.04.2023

Obchodno-skladové priestory na prenájom - Kysucké Nové Mesto

Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto

3.30€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na frekventovanej ceste do Rudiny v Kysuckom Novom Meste. 

Samostatne stojací objekt je pod kamerovým systémom s možnosťou fungovania 24h každý deň v týždni. Samostatný dvor v areály firmy na parkovanie alebo využívanie zásobovania (v areáli sa otočí aj kamión). Priestor je možné využiť aj ako výrobný priestor.

Priestor disponuje vnútorným výťahom s nosnosťou 1000 kg. Ďalšia možnosť rozčleniť priestor sadrokartónovou stenou podľa potreby. Vchod do priestorov obsahuje nástupnú plošinu s výťahmi o nosnosti 1000kg. Vjazd do skladov aj s vysokozdvižným vozíkom. 

Aktuálne je k dispozícií priestor s výmerou 160m2 a od 3/2024 je k dispozícií spolu 350m2 volnej plochy.

Cena prenájmu je 3,30€/m2/mesiac + DPH. V prípade záujmu je možné dohodnúť sa na prvých mesiacoch na istej zľave na nájme. V cene nájmu sú všetky poplatky aj za energie okrem elektriny. Elektrina sa platí samostatne a jej výška závisí od spotreby budúceho nájomcu (podružné merače na každý priestor). 

V priestoroch sa dá využiť aj regálový systém, ktorý vie zvýšiť sa kapacitu plochy. Teplota skladov sa pohybuje na úrovni 15 stupňov, kde vykurovanie zabezpečuje plynové kotle. 

Pre pracovníkov je možnosť využívať aj administratívnu budovu v areáli kde  sa nachádzajú:

2x šatne- pre ženy a mužov
2x WC- pre ženy a mužov
2x sprchy- pre ženy a mužov

Potenciálom pre priestor je dobrá dostupnosť nakoľko do konca roka 2023 by mal byť vybudovaný privádzač do Kysuckého Nového Mesta, ktorý bude ústiť v tesnej blízkosti areálu. 

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Sklady

Výmera

160 m2