• Prenájom
  • 28.04.2023

Na prenájom 2-izbový byt v centre mesta

Hliny Žilina

770€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka krásny byt s rozlohou 47m2 v centre mesta s výhľadom na Malú Fatru na prenájom. Tento moderný byt sa nachádza v novostavbe Ružičkov Dom a disponuje balkónom orientovaným na juhovýchod, ktorý má rozlohu 8m2.

Byt je dobre presvetlený a disponuje exteriérovými žalúziami, čo Vám umožní regulovať svetlo a súkromie. Okrem toho má byt aj rekuperáciu, ktorá zabezpečuje čerstvý vzduch v interiéri. Ovládanie smart living systémom je samozrejmosťou, čo Vám umožní pohodlné ovládanie rôznych funkcií vo Vašom byte.

V bytovom komplexe sú samostatné merače spotreby, čo Vám umožní mať prehľad o Vašej spotrebe energií. Okrem toho je k dispozícii aj optické pripojenie, čo zaručuje rýchle a stabilné pripojenie k internetu.

V byte nájdete moderné drevené podlahy, ktoré pridávajú príjemnú atmosféru a teplo do celého priestoru. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi, ako je umývačka riadu, indukčná varná doska, rúra, chladnička a mikrovlnná rúra.

K bytu patrí aj pivničná kobka s rozlohou do 3m2, čo Vám poskytuje dostatok miesta na uskladnenie Vašich vecí. K dispozícii je aj kryté parkovacie státie a existuje možnosť prenajať si ďalšie parkovacie miesto.

Mesačný nájom je 550,-€ a energie sú 200€  vrátane UPC internetu a TV.

Tento byt je ideálnym miestom na bývanie pre tých, ktorí hľadajú komfort, moderné vybavenie a dobrú polohu v centre mesta. Nechýba mu dostatok denného svetla a výhľad na Malú Fatru je príjemným bonusom.

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

47 m2

Počet izieb

2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Moderný, zariadený byt v centre s parkovaním.
Prenájom
Predaj 4 - izbového bytu na Vlčincoch 3
Predaj
Rezervované - útulný 3 izbový byt
Predaj