• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • Videoobhliadka
  • 17.05.2023

Moderná novostavba typu bungalov v lokalite Solinky - Juh

Žilina Žilina

399 000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj luxusný bungalov s 4 izbami a moderným nábytkom v tichej lokalite Solinky - Juh. Táto novostavba sa nachádza na oplotenom pozemku o výmere 265m2, s úžitkovou plochou 105m2 a celkovou zastavanou plochou 150m2 vrátane krytej terasy a parkovacieho miesta. Dom je ideálne rozložený a ponúka 3 priestranné spálne, obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, 2 kúpeľne, šatník a špajzu. Okrem samostatnej garáže je k dispozícii aj ďalšie parkovacie miesto pred domom.

Tento moderný bungalov bol postavený z kvalitnej tehly s nízkoenergetickým zateplením a je luxusne zariadený, pripravený na okamžité nasťahovanie. Vychutnajte si pohodlie a relaxáciu na štýlovej krytej terase s markízou. Oplotená záhrada so zatrávnenou plochou vám poskytne príjemné prostredie na oddych a viac času na vaše záľuby, keďže jej údržba je časovo nenáročná.

Lokalita Solinky - Juh je obľúbená pre svoju príjemnú a tichú atmosféru. Blízkosť Obchodného centra Max Žilina zaručuje všetky potrebné služby a výhodná dostupnosť do mesta, škôl, obchodov a diaľnice vám uľahčí každodenné cestovanie. Súkromná príjazdová cesta prístupná len vlastníkom domu v tejto lokalite prispieva k pocitu bezpečia a súkromia.

Technické parametre domu zahŕňajú podlahové elektrické vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, elektrický bojler pre ohrev vody, verejný vodovod pre zásobovanie vodou a verejnú kanalizáciu pre odpad. Dom je napájaný elektrickou energiou 230/400 V a má garáž. Táto novostavba typu bungalov je vo výbornom stave a bola kolaudovaná v roku 2017.

Nechajte sa okúzliť týmto luxusným bungalovom v Solinkách - Juh a získajte svoj vysnívaný domov v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou a moderným vybavením.

 

Neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr pre obhliadku : Jakub Rybanský, tel. číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

265 m2

Počet izieb

4

Video obhliadka

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Rodinný dom v blízkosti Žiliny na predaj
Predaj

Info v RK

Rodinný dom v blízkosti Žiliny na predaj

  • Rodinný dom
  • 586m2
Wellness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj
Predaj

443 990€

Wellness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj

  • Rekreačné objekty
  • 922m2
  • 2009
Priestranný 4 Izbový Bungalov Žilina - Svederník
Predaj