• Prenájom
  • 07.06.2023

Prenájom administratívnych priestorov s možnosťou ľahkej výroby

Staré mesto Žilina

4€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame administratívne priestory na 2. nadzemnom poschodí o výmere 350 m2 v širšom centre Žiliny s vynikajúcou dostupnosťou a ideálnym napojením na výjazd z mesta smerom na Bratislavu, Martin a Čadcu. Tieto priestory sú výhodné pre rôzne druhy podnikania a ponúkajú flexibilné možnosti prenájmu.

Samotný priestor je rozdelený na 5 samostatných kancelárií prepojených chodbou, čo zaisťuje plynulý prechod medzi jednotlivými miestnosťami. Na chodbe sa nachádzajú 2 x WC pre zamestnancov, šatňa so sprchou a jedáleň so samostatnou sprchou, čo pridáva na komforte a pohodlí pre vašich zamestnancov.

Celková výmera priestorov je 350 m2 a ponúka dostatok miesta pre vaše obchodné aktivity. Tieto administratívne priestory sú vhodné pre rôzne typy podnikov a umožňujú flexibilné usporiadanie pracovných stanovísk a oddelení.

Lokalita v širšom centre Žiliny zaručuje rýchly prístup k hlavným cestám a diaľniciam smerujúcim na Bratislavu, Martin a Čadcu, čo je výhodné pre vašich zamestnancov a obchodných partnerov.

Priestor je možné prenajať ako celok za cenu 4 EUR + DPH + energie alebo jednotlivo po kanceláriách za cenu 6,50 EUR + DPH + energie. Táto variabilita poskytuje výber podľa individuálnych potrieb vášho podniku.

Administratívne priestory sú vhodné aj pre ľahkú výrobu s možnosťou využitia existujúcich rozvodov, vrátane napätia 400 V, čo umožňuje prispôsobenie priestoru pre vaše výrobné potreby.

Parkovanie je zabezpečené podľa potreby nájomcu pred budovou, čo pridáva na pohodlí pre zamestnancov a návštevníkov.

Pre záujem o bližšie informácie alebo obhliadku, kontaktujte makléra Karol Klacko na 0904 163 825 alebo e-mailom na karol.klacko@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Administratívne priestory

Výmera

350 m2

Počet izieb

5

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Modernizovaná polyfunkčná budova na predaj 5 km od Martina
Predaj
Predaj obchodného priestoru v centre Žiliny
Predaj

400 000€

Predaj obchodného priestoru v centre Žiliny

  • Administratívne priestory
  • 200m2
ROZSIAHLE priestory na prenájom s nákl.rampami. Aj krátkodobo!
Prenájom
Prenájom skladových priestorov
Prenájom

4€/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov

  • Sklady
  • 832m2