• Predaj
  • 19.06.2023

rkDOM | Novostavba modernej polyfunkčnej budovy na predaj - ZNÍŽENA CENA

Dolné hony Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj alebo prenájom modernú, multifunkčnú 5-poschodovú novostavbu v Bratislave. Objekt sa vyznačuje veľkou výstavnou halou a nachádza sa na oplotenom pozemku s rozlohou 2837m2, ktorý disponuje 40 parkovacími miestami.

Táto nehnuteľnosť je ideálna ako sídlo zahraničnej firmy, IT firmy, zdravotného zariadenia alebo predajne s veľkým showroomom. Je vhodná pre rôzne typy a odvetvia podnikania - napríklad autosalón, nábytkárstvo, stavebníctvo a iné.

Objekt sa nachádza vo výborne viditeľnej a dostupnej lokalite pri frekventovanej križovatke v Podunajských Biskupiciach.

Parametre objektu:

  • Výmera pozemku: 2.837 m2
  • Úžitková plocha: 2.034 m2
  • Zastavaná plocha: 935 m2

Dispozícia objektu:

  • 1.NP: Výstavná hala, foyer, sociálne zariadenia, sklad, kotolňa, kancelária, garáž (878 m2)
  • 2.NP: 5 kancelárií, sociálne zariadenia, kuchynka (187 m2)
  • 3.NP: Kancelária (open space), 1 samostatná kancelária, sociálne zariadenia, kuchynka (368 m2)
  • 4.NP: 1 kancelária (open space), 1 apartmán (3 izby, šatník, kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa) (405 m2)
  • 5.NP: 1 apartmán (3 izby, 2 kúpeľne, sauna, kuchyňa, šatník, technická miestnosť, terasa) (193 m2)

Technické vybavenie objektu zahŕňa vykurovanie cez radiátory, kotle Viessmann Vitodens 200, prípravu TUV Viessmann Vitocell 100, chladenie prostredníctvom lokálnych vnútorných nástenných a stropných splitov s vonkajšími jednotkami umiestnenými na strechách objektu (značky Daikin a Sinclair).

V budove je osadené svetelné zdroje s nízkym odberom elektrickej energie, reflektorové osvetlenie interiéru a exteriéru, a má komplet štruktúrovanú káblovú sieť (FTP), telefónnu sieť (FTP), televíznu sieť (koax), pripojenie budovy s vysokorýchlostným internetom (150Mb/s). Objekt je zabezpečený komplet kamerovým systémom, alarmom a dymovými čidlami. Pre zvislú dopravu v objekte slúži trakčný výťah s piatimi stanicami.

Konštrukcia budovy je riešená ako železo-betónový monolitický skelet s výplňovým murivom z tehyly 380, zateplením PS 100 mm a nízkoenergetickými drevo-hliníkovými a plast-hliníkovými oknami a dverami od Internorm. Hala je z oceľovej konštrukcie a opláštenia z panelu PUR 120 mm, hliníková presklená fasáda je z bezpečnostného skla.

Táto nehnuteľnosť ponúka množstvo možností pre podnikanie, so skvelými technickými riešeniami a umiestnením v atraktívnej lokalite. Ak máte záujem získať viac informácií alebo dohodnúť termín obhliadky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na adresu marek.ondreas@rkdom.sk. Teším sa na Vašu spoluprácu a budem rád, ak vám zodpoviem všetky informácie.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Polyfunkčné

Výmera

2837 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke