• Prenájom
  • 21.06.2023

Prenájom obchodno-administratívneho priestoru v centre Štiavnika

Štiavnik

150€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte priestor pre váš biznis, ktorý by vám ponúkal tak obchodné, ako aj kancelárske možnosti? Ponúkame na prenájom multifunkčný priestor o rozlohe 70m2 situovaný na prvom poschodí v podkroví budovy.

Prenajímaný priestor sa vyznačuje svetlým a otvoreným priestorom, ktorý umožňuje flexibilné usporiadanie podľa vašich potrieb. Ďalej obsahuje menší skladový priestor, ktorý vám poskytne dostatok miesta pre uskladnenie tovaru alebo kancelárskeho materiálu. K dispozícii je tiež sociálne zariadenie.

Pre vašu pohodlnosť je súčasťou prenájmu aj parkovisko v tesnej blízkosti. Parkovanie pre zákazníkov či zamestnancov tak nebude problém.

Poloha týchto priestorov je jedným z ich najväčších atribútov. Nachádzajú sa v blízkosti obecného úradu, potravín a autobusovej zastávky, čo zabezpečuje vysokú viditeľnosť a prístupnosť pre zákazníkov a zamestnancov.

Cena mesačného nájmu je:  150 EUR + energie + DPH 

Podmienka nájmu: 2-mesačný depozit

Ak hľadáte priestor, ktorý vám ponúkne možnosť rozvoja a rastu, tento by mohol byť pre vás ten pravý. Pre viac informácií alebo obhliadku kontaktujte makléra Karol Klacko na 0904 163 825  alebo karol.klacko@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Administratívne priestory

Výmera

70 m2

Počet izieb

2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Obchodný priestor na II.NP v centre Žiliny
Prenájom

1 100€/mesiac

Obchodný priestor na II.NP v centre Žiliny

  • Obchodné priestory
  • 117m2
Prenájom plechovej haly v bližšom centre Žiliny
Prenájom
Prenájom známej reštaurácie Sharingham
Prenájom

2 000€/mesiac

Prenájom známej reštaurácie Sharingham

  • Reštaurácia
  • 1713m2