• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 03.07.2023

rkDOM | Štýlový 3-izbový byt v rodinnom dome s parkovaním

Dolné hony Bratislava-Vrakuňa

290 000€

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte súkromie rodinného domu, no odrádza Vás starostlivosť o veľkú záhradu? Práve Vám ponúkame tento zaujímavo riešený, dizajnový 3-izbový byt v rodinnom dome vo Vrakuni, v tichom súkromnom dvore, s parkovacím miestom v cene, s úžasným veľkým balkónom a vlastným kotlom.

Rodinný dom s troma bytovými jednotkami leží na súkromnom pozemku vo vlastníctve majiteľov bytov. Uzatvorený areál poskytuje bezpečie aj pre parkujúce autá.

Byt sa nachádza na prvom poschodí (susedia na prízemí a na druhom poschodí). 

Podlahová plocha je 67 m2.

Centrálnu časť bytu tvorí kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru a so vstavanými spotrebičmi a obývačka s bohatým priestorom. Z obývačky sa vstupuje na zastrešený nadštandardný balkón s exteriérovým sedacím nábytkom. V izbách sú skrine a rolldory na mieru. WC je samostatné a s oknom. V kúpeľni s vaňou a radiátorom je tiež okno a dostatok miesta aj pre práčku. Rolldory sa nachádzajú aj vo vstupnej chodbe. 

Orientácia: izba, kuchyňa a obývačka na juhovýchod, balkón a druhá izba na juhozápad.

Tento jedinečný byt ponúka budúcim majiteľom množstvo výhod. Medzi ne nepochybne patrí hlavne súkromie a bezpečnosť. Veľký balkón s príjemným posedením rozširuje plochu bytu o ďalšie miesto na príjemné posedenie počas letných večerov. Vlastný kotol znižuje náklady na vykurovanie a ohrev teplej vody.

NAVYŠE: spoločné priestory poskytujú na prízemí odkladacie miesto pre bicykel či kočík. Na chodbe pred vstupom do bytu sú veľké skrine na mieru, ktoré dopĺňajú odkladací priestor.

Kúpou voľný.

K bytu automaticky prislúcha 1x vonkajšie parkovacie státie. V prípade záujmu je možné od susedov prenajať ešte jedno parkovacie miesto.

Nábytok na mieru (kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, obývačková stena, skrine a rolldory) zostávajú k dispozícii novým majiteľom. Ostatné hnuteľné zariadenie je vecou dohody.

Rodinný dom s tromi bytovými jednotkami postavený v roku 2009 sa nachádza v zástavbe rodinných domov na začiatku Vrakune s dobrou dostupnosťou do centra mesta, na obchvat, do nákupného centra Avion, na zastávku MHD dokonca i na vlakovú zastávku.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

67 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%