• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • Videoobhliadka
  • 11.07.2023

Na predaj rodinný dom Martin - Priekopa

Priekopa Martin

430 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom  v Martine, mestská časť Priekopa.

Táto nehnuteľnosť bola postavená v roku 2002 a je vyrobená z pálenej tehly so šírkou 500 mm a nadstavba taktiež z pálenej tehly o šírke 440mm, čo zaručuje pevnú konštrukciu a dobrú izoláciu. S vnútornou úžitkovou plochou 300 m2 a zastavanou plochou 466 m2 disponuje dostatkom priestoru pre celú rodinu a vaše individuálne potreby.

Interiér domu je navrhnutý s dôrazom na prírodné materiály, čo vytvára príjemnú a harmonickú atmosféru. Pri vstupe vás privíta elegantná mramorová dlažba, tiež kuchyňa a kúpeľne na poschodí sú vybavené praktickou dlažbou. Podlahy v ostatných miestnostiach sú vyrobené z exotického dreva, čo dodáva domu štýlový a teplý charakter.

Kuchyňa je vybavená masívnym nábytkom a pracovnou doskou z technického kameňa, ktorá je nielen odolná voči poškriabaniu, ale aj pôsobí esteticky. Samozrejmosťou sú elektrické spotrebiče, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor a chladnička.

Dom disponuje aj krbovou vložkou v obývacej izbe, ktorá nie len vytvára príjemné teplo a útulnú atmosféru, ale môže byť aj alternatívnym zdrojom kúrenia pre celý dom. Okrem toho sa môžete tešiť na veľký pozemok s celkovou plochou 1 323 m2, ktorý vám ponúka nekonečné možnosti pre záhradné aktivity, oddych a dokonca aj možnosť prípadnej ďalšej výstavby.

IS: mestský vodovod, kanalizácia, elektrina + optický internet a plyn (predpripravený pred domom)

Dom je tiež čiastočne podpivničený, čo poskytuje dodatočný úložný priestor alebo priestor pre vaše hobby projekty.

Táto nehnutelnosť je vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie s neobmedzenými možnosťami prispôsobenia.

K dispozícii je video a 3D obhliadka u nás na webe!

Ak sa Vám táto nehnuteľnosť páči a chcete vedieť viac alebo by ste sa radi dohodli na obhliadke, neváhajte ma kontaktovať: Ivan Jelšovský,  tel. číslo +421 908 723 100 alebo e-mailom na ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

1323 m2

Počet izieb

-57

Video obhliadka

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke