• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 30.07.2023

Dizajnový zariadený 3-izbový byt v novostavbe

Podvornice Bratislava-Dúbravka

200 000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny svetlý zaujímavý 3-izbový byt v novostavbe v Dúbravke, ktorý sa predáva kompletne zariadený vrátane spotrebičov a televízorov, má vlastný kotol a nachádza sa na najvyššom podlaží, čo zabezpečuje nielen nádherný výhľad ale hlavne absenciu susedov nad bytom.

Pri príchode k domu Vás upúta súkromie a ticho pretkané vyrastenou zeleňou. Bez problémov zaparkujete na vlastnom vyhradenom mieste pred domom alebo v bezpečí garáže. Vstupujete do čistého a svetlého vchodu s otvoreným schodiskom a nerezovým výťahom, ktorý Vás vyvedie na najvyššie siedme podlažie. Vstup do bytu je chránený 2x bezpečnostnými dvermi.

Podlahová plocha je 66 m2, plus balkón, k bytu prislúcha aj murovaná pivnica.

Orientácia: chodba, kúpeľňa a jedna izba na sever, obývačka a druhá izba na juh. Veľké okná zabezpečujú príjemné presvetlenie.

Dispozičné riešenie:

- vstupná chodba s oknom

- kúpeľňa s WC

- kuchyňa spojená s obývačkou

- izba s balkónom a šatníkom

- izba.

Tento dizajnový byt ponúka budúcim majiteľom množstvo výhod. Medzi ne nepochybne patrí aj ticho a súkromie zabezpečené polohou bytu na najvyššom siedmom podlaží.  Izba s balkónom je ideálnou manželskou spálňou, a to hlavne vďaka walk-in šatníkubalkónu s príjemným posedením počas letných večerov.  Pracovný ostrovček v kuchyni je variabilný – dá sa presunúť alebo odstrániť podľa potrieb budúcich majiteľov. Vlastný kotol znižuje náklady na vykurovanie a ohrev teplej vody. Obvodové múry sú zo železobetónu, vnútorné priečky sú murované.

Kúpou voľný.

Cena bytu je 200 000 Eur + provízia 2,5%.

K bytu je možné dokúpiť 1x vonkajšie parkovacie státie v cene 13 500 Eur a 1x vnútorné garážové státie pod domom v cene 17 000 Eur. V prípade záujmu sú na predaj aj viaceré vonkajšie parkovacie miesta pred domom.

Bytový dom postavený v roku 2011 sa nachádza v zástavbe novostavieb, v tichej slepej uličke, v blízkosti zastávok MHD. Okolie ponúka všetky vymoženosti zabehnutého sídliska – školy, škôlky, nákupné centrá, služby, krúžky, tenisové ihrisko, zdravotné stredisko, známa The British International School Bratislava.

Dúbravka s množstvom prerastenej zelene, bezproblémovým parkovaním bez parkovacej politiky, množstvom štátnych i súkromných škôl a škôlok. Priamo z domu sa môžete vydať na turistiku či cyklistiku do Karpát. A to všetko bez potreby dlhého dochádzania do mesta – cesta autom k okraju Starého mesta trvá 11 min. Výjazd na obchvat je tiež výhodou pri práci v inej mestskej časti. Vynikajúce sú aj spojenia MHD - autobusy, električky či dokonca i vlak. Nákupné centrum Bory Mall s kinom prináša veľa možností spoločenského i kultúrneho vyžitia.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

66 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke