• Predaj
  • 02.08.2023

Na predaj veľký 8-izbový dom na Hviezdnej ulici v Podunajských Biskupiciach

Bratislava-Podunajské Biskupice

590 000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný 8 izbový rodinný dom v tichej lokalite Podunajských Biskupíc na ulici Hviezdna. Tento priestranný dom postavený v roku 2003 má úžitkovú plochu 239,43m2 a nachádza sa na pozemku o výmere 306m2.

Na spodnom podlaží nájdete útulnú kúpeľňu s WC, technickú miestnosť a veľkú kuchyňu s priestrannou jedálňou. Z obývačky sa môžete dostať na príjemnú terasu, ideálnu pre relaxáciu a rodinné stretnutia. Pre zvýšenie flexibility poskytuje dom aj samostatný vchod, kde nájdete ďalšiu kúpeľňu so sprchovým kútom a WC, dobre vybavenú kuchynku a veľkú izbu, ktorá je ideálna na vytvorenie detskej izby alebo kancelárie.

Na vrchnom podlaží Vás očarí priestranná pracovňa, nájdete tu ešte ďalšie tri spálne, priestranný šatník a ďalšie dve kúpeľne.

Výhodou tohto domu je aj veľká dvojgaráž s rozlohou 45m2, ktorá poskytuje dostatok miesta na bezpečné parkovanie Vašich vozidiel.

Táto nehnuteľnosť je výbornou investíciou aj pre podnikateľov, pretože vďaka vysokému počtu izieb je dom veľmi vhodný aj ako sídlo firmy. Nachádza sa v príjemnom prostredí, kde sú dostupné všetky potrebné služby a zároveň poskytuje dostatok súkromia a pokoja.

Neváhajte a využite túto výnimočnú príležitosť pre svoje nové bývanie alebo podnikanie! Pre viac informácií a obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0949 174 212 alebo e-mailom na jana.sillova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

358.43 m2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke