• Predaj
  • 13.09.2023

Pripravujeme na predaj 4-izbový byt na Priekopníckej ulici - Podunajské Biskupice

Medzi jarkami Bratislava-Podunajské Biskupice

220 000€

Popis nehnuteľnosti

Pripravujeme na predaj úplne nový 4-izbový byt s loggiou a vlastným kotlom v oblasti Podunajské Biskupice. Tento moderný byt s celkovou rozlohou 87 m2 sa nachádza na 4. poschodí z 4 v tehlovom bytovom dome.

Jednou z výhod tohto bytu je jeho orientácia na západ a východ, čo zabezpečuje dostatok prírodného svetla po celý deň. Byt je kompletne zrekonštruovaný a ešte nikdy nebol obývaný. Jeho výbava zahŕňa úplne novú kuchynskú linku so spotrebičmi, bezpečnostné dvere pre Vašu bezpečnosť, klimatizáciu pre príjemnú atmosféru v každom ročnom období a novú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu, vrátane odpadového systému.

Okrem toho sa môžete tešiť na občiansku vybavenosť v blízkom okolí, vrátane obchodov, reštaurácií a iných služieb. Okolie je naozaj plné zelene, v tesnej blízkosti nájdete Malý Dunaj, hrádzu, Vrakunský lesopark.

Pre rodiny s deťmi je veľkým plusom detské ihrisko priamo pod domom, čo umožní Vašim deťom bezpečne sa hrať a stretávať s priateľmi.

Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie s vynikajúcou dostupnosťou a komfortom. Nezmeškajte príležitosť získať  tento jedinečný byt v Podunajských Biskupiciach. Kontaktujte nás pre viac informácií alebo na obhliadku tejto nehnuteľnosti na tel. č. 0949 174 212 alebo e-mailom na jana.sillova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

4 izbový byt

Posledná rekonštrukcia

2022

Výmera

87.35 m2

Počet izieb

4

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke