• Predaj
  • 18.09.2023

Exkluzívny 4 - Izbový Byt Žilina - Komplex Kvačalova

Závodie Žilina

240 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4 izbový byt, ktorý sa nachádza na Kvačalovej ulici v Žiline, v súkromnom bytovom komplexe vybaveným kamerovým systémom, oplotením a rampou. Byt sa predáva čiastočne zariadený a je situovaný na prízemí bytového domu. Tento byt je ideálny pre klientov, ktorí vyhľadávajú bezbariérovú nehnuteľnosť. Bytový komplex bol skolaudovaný v roku 2008, rekonštrukcia bytu umožňuje nasťahovať sa ihneď, bez ďalších úprav.

Byt má výmeru 96 m2. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, z ktorej sa dá dostať do 2 spální, hosťovského wc a hlavnej obývacej časti. V jednej zo spální sa nachádza vstavaná skriňa. Hosťovské WC je samostatné. Vedľa hosťovského WC sa nachádza prvá z dvoch kúpeľní, ktorá disponuje sprchovým kútom, vaňou a práčkou so sušičkou. Do druhej kúpeľne sa dá dostať z tretej, v tomto prípade hlavnej spálne. Táto kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, bidetom a toaletou. Hlavná obývacia časť je spojená s jedálňou a kuchyňou. Taktiež sa v nej nachádza aj vstup na balkón. V kuchyni sa nachádzajú kvalitné vstavané spotrebiče. Bonusom kuchyne je taktiež špajza, v ktorej majú majitelia úložný priestor a chladničku, ale aj kuchynský ostrovček, ktorý slúži ako ďaľší jedálenský priestor. 

Napriek skutočnosti, že je byt situovaný na prízemí, je veľmi slnečný. Nehnuteľnosť má balkón. Správcom bytového domu je OSBDMesačné náklady pre 3-4 osoby sa pohybujú okolo 260€. K bytu prislúcha pivnica. Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je atypické riešenie celého bytu a priestrannosť izieb. Byt je situovaný v súkromnom a tichom bytovom komplexe, v ktorom sa okrem vonkajších parkovacích miest nachádza aj detské ihrisko. Komplex sa nachádza asi 5 minút od centra Žiliny autom. Vo vonkajšej časti zatepleného bytového domu sa nachádza veľa zelene. Pre budúcich majiteľov je možné zákúpenie parkovacieho státia v podzemnej garáži, z ktorej sa dostanete priamo do bytu. 

Pre obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať : Nina Rovňanová, tel. číslo +421 918 641 353 alebo e-mailom na: nina.rovnanova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

4 izbový byt

Výmera

96 m2

Počet izieb

3

Výpočet hypotéky

%