• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 23.09.2023

rkDOM | Zariadený 3-izbový byt v novostavbe Agátová ul.

Podvornice Bratislava-Dúbravka

189 900€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny svetlý zaujímavý 3-izbový byt v novostavbe v Dúbravke, ktorý sa predáva kompletne zariadený vrátane spotrebičov a televízorov, má vlastný kotol a nachádza sa na najvyššom podlaží, čo zabezpečuje nielen nádherný výhľad ale hlavne absenciu susedov nad bytom.

Pri príchode k domu Vás upúta súkromie a ticho pretkané vyrastenou zeleňou. Bez problémov zaparkujete na vlastnom vyhradenom mieste pred domom alebo v bezpečí garáže. Vstupujete do čistého a svetlého vchodu s otvoreným schodiskom a nerezovým výťahom, ktorý Vás vyvedie na najvyššie siedme podlažie. Vstup do bytu je chránený 2x bezpečnostnými dvermi.

Čistá podlahová plocha bytu je 66 m2, plus balkón zo spálne, plus zobytnená lodžia v obývačke, k bytu prislúcha aj murovaná pivnica.

Orientácia: chodba, kúpeľňa a jedna izba na sever, obývačka a druhá izba na juh. Veľké okná zabezpečujú príjemné presvetlenie.

Dispozičné riešenie:

- vstupná chodba s oknom

- kúpeľňa s WC

- kuchyňa spojená s obývačkou

- izba s balkónom a šatníkom

- izba.

Tento dizajnový byt ponúka budúcim majiteľom množstvo výhod. Medzi ne nepochybne patrí aj ticho a súkromie zabezpečené polohou bytu na najvyššom siedmom podlaží.  Izba s balkónom je ideálnou manželskou spálňou, a to hlavne vďaka walk-in šatníkubalkónu s príjemným posedením počas letných večerov.  Pracovný ostrovček v kuchyni je variabilný – dá sa presunúť alebo odstrániť podľa potrieb budúcich majiteľov. Vlastný kotol znižuje náklady na vykurovanie a ohrev teplej vody. Obvodové múry sú zo železobetónu, vnútorné priečky sú murované.

Kúpou voľný.

Cena bytu je 189 900 Eur + provízia 2,5%.

K bytu je možné dokúpiť 1x vonkajšie parkovacie státie v cene 13 500 Eur a 1x vnútorné garážové státie pod domom v cene 17 000 Eur. V prípade záujmu sú na predaj aj viaceré vonkajšie parkovacie miesta pred domom.

Bytový dom postavený v roku 2011 sa nachádza v zástavbe novostavieb, v tichej slepej uličke, v blízkosti zastávok MHD. Okolie ponúka všetky vymoženosti zabehnutého sídliska – školy, škôlky, nákupné centrá, služby, krúžky, tenisové ihrisko, zdravotné stredisko, známa The British International School Bratislava.

Dúbravka s množstvom prerastenej zelene, bezproblémovým parkovaním bez parkovacej politiky, množstvom štátnych i súkromných škôl a škôlok. Priamo z domu sa môžete vydať na turistiku či cyklistiku do Karpát. A to všetko bez potreby dlhého dochádzania do mesta – cesta autom k okraju Starého mesta trvá 11 min. Výjazd na obchvat je tiež výhodou pri práci v inej mestskej časti. Vynikajúce sú aj spojenia MHD - autobusy, električky či dokonca i vlak. Nákupné centrum Bory Mall s kinom prináša veľa možností spoločenského i kultúrneho vyžitia.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

66 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%