• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 07.10.2023

REZERVOVANÝ 2-izbový byt pri Račianskom mýte - Sibírska ul.

Sibírska Bratislava-Nové Mesto

180 000€

Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj príjemný svetlý 2-izbový byt kúsok od Račianskeho mýta na Sibírskej ulici, v tesnej blízkosti parku s fontánou, veľkým detským ihriskom.

Podlahová plocha bytu je 54 m2, plus loggia 3 m2 a balkón 1,8 m2. K bytu prislúcha aj pivnica 1,4 m2.

Orientácia bytu je na východ, čo poskytuje ochranu pred prudkým letným slnkom. Poschodie 3. z 5.

Svetlý a priestranný byt s výborným dispozičným riešením:

- vstupná predsieň

- dlhá chodba

- samostatné WC

- kúpeľňa

- kuchyňa s výstupom balkón

- obývačka

- spálňa so výstupom na loggiu.

Okná sú nové plastové aj so žalúziami. Vstupné dvere bezpečnostné. Zadnú stenu v obývačke lemuje po celej dĺžke hlboký rolldor, taktiež aj celú zadnú stenu v spálni. Byt je okrem okien, vstupných dverí a rolldorov v pôvodnom stave s klasickými drevenými parketami. 

Tento praktický byt ponúka budúcim majiteľom množstvo výhod. Medzi ne nepochybne patrí aj loggia, ktorá rozširuje plochu bytu o ďalšie miesto na príjemné posedenie. Dlhá chodba poskytuje možnosti na úložné priestory – skrine, rolldory, priestor pre kočík/bicykel. Pôvodné zachovalé dubové parkety dodajú novému modernému interiéru nadštandardný vzhľad. Vstup do domu a bytu je bezbariérový, či už k výťahu alebo k bytu nie je nutné prekonať ani  jeden schod.

Atmosféru bytu dotvára výhľad do vnútrobloku plného starých stromov.

Bez tiarch.

Kúpou voľný.

Bytový dom prešiel v roku 2020 rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa: zateplenie domu, výmena balkónových zábradlí, nové stupačky, nákladný nerezový výťah a zároveň boli na byte vymenené plastové okná so žalúziami.

Panelový dom zo 60-tych rokov sa nachádza v blízkosti Račianskeho mýta, ktoré je nielen dopravným uzlom ale i nádherným parkom s oddychovou zónou a fontánou. Neďaleko je aj Hlavná stanica. Bezprostredné okolie ponúka všetky vymoženosti zabehnutého sídliska – školy, škôlky, obchody, služby, krúžky, zdravotné stredisko a to všetko do niekoľko desiatok metrov. Parkovanie v okolí domu je bez parkovacej politiky.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

60 m2

Počet izieb

2

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%