• Prenájom
  • 12.10.2023

rkDOM | Prenájom Veľký 3 - Izbový Byt Žilina - Staré Mesto

Staré mesto Žilina

850€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka krásny slnečný 3-izbový byt na prenájom v tichej časti starého mesta na ulici Hollého. Tento moderný byt na treťom poschodí zo štyroch bez výťahu v historickom centre mesta vám ponúka komfort a skvelú polohu len na skok od samotného srdca mesta Žilina.

S výmerou 84 m², doplnený balkónom a loggiou je tento priestranný byt kompletne zariadený a pripravený na pohodlné bývanie. Jeho dispozícia je dobre premyslená a zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu so špajzou, jedálňu a obývaciu izbu s prístupom na loggiu, samostatné WC, kúpeľňu a dve útulné spálne s vlastným prístupom na balkón.

K tomu všetkému patrí aj parkovanie - k bytu sú k dispozícii 1-2 parkovacie miesta, ktoré sú zabezpečené rezidenčnou kartou. K bytu prislúcha aj pivnica.

Táto lokalita je jedinečná a ideálna pre tých, ktorí hľadajú rýchly prístup do centra mesta a potrebujú všetko na dosahu ruky. 

Cena prenájmu tohto nádherného bytu je 850 € mesačne vrátane energií. Vyžaduje sa 2-mesačný depozit.

Tento byt bude voľný od novembra 2023. Pre obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 918 641 353 alebo e-mailom na: nina.rovnanova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

84 m2

Počet izieb

3