• Prenájom
  • 05.12.2023

rkDOM | Na prenájom 3-izbový byt s terasou a výhľadom na Žilinu v rezidencii Euro Home Star!

Bôrik Žilina

1 200€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť prenajať si krásny a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanom bytovom komplexe Euro Home Star. Byt sa nachádza na 14. poschodí a ponúka krásny výhľad na mesto Žilina.

S celkovou výmerou 108 m2 a veľkou terasou s rozlohou 24 m2 budete mať dostatok priestoru pre komfortné bývanie. Byt je situovaný v tichej lokalite priamo pri parku Ľudovíta Štúra a je vybavený 3 výťahmi pre ľahký prístup.

Rezidencia Euro Home Star je miestom, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre moderné rodinné bývanie. V areáli sa nachádza detské ihrisko, ako aj detské  ihriská v parku Ľudovíta Štúra. Park samotný je skvelým miestom na prechádzky a športové aktivity, vrátane workoutového ihriska.

Táto lokalita je tichá a žiadaná, pričom do centra mesta môžete prísť pešo za 15 minút. Okrem toho v blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane materskej školy, základnej školy, autobusovej zastávky, nákupných centier a dokonca aj mestskú krytú plaváreň.

V prípade záujmu je možné dohodnúť sa s majiteľom na dozariadení bytu podľa vašich požiadaviek. K bytu tiež patrí vnútorné garážové parkovacie státie.

Rezidencia Euro Home Star ponúka širokú škálu služieb vrátane recepcie, 24-hodinovej strážnej služby, taktiež sa v komplexe nachádza aj posilňovňa. Okrem toho budete mať prístup k preberaniu pošty a ďalším službám.

Cena nájmu tohto nadštandardného bytu je 1200€/mesiac plus náklady na energie vo výške 300€. 

Byt je voľný od január/2024.

Ak hľadáte luxusné a komfortné bývanie v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou ku všetkému, čo potrebujete, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si prehliadku tohto nadštandardného  bytu.

Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať na zuzana.chovanakova@rkdom.sk alebo 0917324771

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

109 m2

Počet izieb

3

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke