• Prenájom
  • 13.06.2023

rkDOM | Reprezentatívne kancelárske priestory na prenájom - Podunajské Biskupice

Dolné hony Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka nadštandardné kancelárske priestory v novej budove na 4. poschodí, ideálne pre tím do 30 ľudí. Celková výmera poschodia je približne 368 m2.

Charakteristickými črtami týchto priestorov sú ich široká otvorenosť a veľké množstvo prirodzeného svetla. Poschodie je vybavené samostatnými toaletami pre mužov a ženy. K dispozícii je tu aj sekundárny priestor, ktorý môže slúžiť ako zasadačka. Plne vybavená kuchyňa a široký priestor pridávajú na komforte tohto miesta. 

Technické vybavenie budovy je na vysoko profesionálnej úrovni:

  • Teplovodné vykurovanie cez radiátory s kotlami Viessmann Vitodens 200 (3 kusy), príprava teplej úžitkovej vody Viessmann Vitocell 100.
  • Chladenie je zabezpečené cez vnútorné nástenné a stropné split jednotky Daikin a Sinclair, s vonkajšími jednotkami na strechách budovy.
  • Elektrické inštalácie sú efektívne, so svetelnými zdrojmi s nízkou spotrebou energie.
  • Slaboprúdové siete: štruktúrovaná káblová sieť (FTP), telefónna sieť (FTP), televízna sieť (koax), vysokorýchlostný internet (500Mb/s). Bezpečnosť je zabezpečená kamerovým systémom, alarmom a dymovými hlásičmi.
  • Pohodlie zabezpečuje trakčný výťah s 5 stanicami.

Tieto kancelárie sú vynikajúcou voľbou pre rýchlo rastúce spoločnosti, ktoré hľadajú reprezentatívne a technologicky nadštandardne vybavené priestory neďaleko centra Bratislavy. Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo chcete dohodnúť termín obhliadky, neváhajte sa na nás obrátiť. 

Tešíme sa na príležitosť spolupracovať s Vami a sme pripravení odpovedať na všetky Vaše otázky. Nechajte nás pomôcť Vám nájsť ideálne kancelárske priestory pre Vašu prosperujúcu spoločnosť. Využite túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Kancelárie

Výmera

368 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke